działki rekreacyjne - sprzedaż obsługuje Bank Ziemi
Działki rekreacyjne w uroczym zakątku
Działki rekreacyjne cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze względu na ładną lokalizację. Dużym powodzeniem cieszą się działki rekreacyjne przy lesie, nad rzeką lub jeziorem. Zazwyczaj latem wzrasta ilość osób kupujących działki rekreacyjne.

Działki rekreacyjne zachęcają do zakupu niską ceną za metr kwadratowy, dzięki temu działki rekreacyjne mogą stanowić, solidną i opłacalną lokatę kapitału. Każdego roku scenariusz się powtarza, gdy nadchodzi sezon urlopowy, ludzie zaczynają kupować działki rekreacyjne.

Lepiej kupować działki rekreacyjne poza sezonem letnim, dzięki temu zwiększamy możliwość negocjowania ceny działki, latem zwiększony popyt automatycznie podnosi ceny, natomiast jesienią, zimą i wczesną wiosną sprzedający działki rekreacyjne gotowi są do znacznych obniżek.


Działki rekreacyjne, jeszcze tanio

Działki rekreacyjne cieszą się zainteresowanie zwłaszcza u osób dobrze sytuowanych, które wróciły z zagranicy. Działki rekreacyjne kupują również osoby o ugruntowanej pozycji zawodowej z ponadprzeciętnymi zarobkami, dla nich działki rekreacyjne to dobra i pewna inwestycja kapitału.

Spadki na giełdzie oraz kiepskie wyniki funduszy inwestycyjnych zachęciły inwestorów do wycofania kapitału i poszukiwania pewniejszych sposobów lokowania. Wielu inwestorów zainteresowało się inwestycjami w działki rekreacyjne w uroczych zakątkach. Działki rekreacyjne są jeszcze w miarę tanie, dodatkową zachętą jest rosnąca popularność agroturystyki, dzięki temu przy działki rekreacyjne odpowiednio użytkowane mogą przynosić dodatkowy dochód. Wielu kupujących liczy, że działki rekreacyjne zdrożeją w niedługim czasie i będą mogli zrealizować znaczne zyski.

Inwestorzy zakładają, że nastąpi znaczny rozwój turystyki, który podniesie cenę na działki rekreacyjne zlokalizowane przy zbiornikach wodnych i otulinie lasu, z każdym rokiem zwiększa się liczba osób poszukujących relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Dlatego inwestycje w działki rekreacyjne okażą się najprawdopodobniej strzałem w dziesiątkę.

Źródło: Na podstawie artykułu w Rzeczpospolita
.
Jesteś na:   Wiadomości